Historie Volwassenen

Regie: Mano Venrooij

Regieassistente: Marina Pepers

 

De Straatprijs

Je kent dat wel, pubers en ja, ik was er zelf ook een. Altijd jezelf afzetten tegen die ouwe lui van je.

Hoe vaak gedacht “Als ik het eens voor het zeggen had”.

Zo ook onze Boris, altijd gezeik met pa, maar door de straatprijs van de Postcode Loterij kon hier wel eens snel verandering in komen. En wat ze altijd zeggen als je een grote prijs wint, heb je ineens heel veel vrienden, dat klopt, zo merkt ook Boris.

Als dan je moeder, waar je het goed mee voor hebt, nog een ongelukje krijgt waardoor het zo vertrouwde gezinsleven op zijn kop gezet wordt, begint de ellende. Zelfs de buren en sociale hulptroepen gaan zich er mee bemoeien en Boris eerste gedachte is dan ook: “ Flikker op”, alhoewel?

 

Beetje van profiteren kan natuurlijk geen kwaad……

 

Bestuursvoorzitter

Mariette van der Pas
Heilarensestraat 62
5473 RB Heeswijk-Dinther
Tel.: 0413-291096
ceo@toneelverenigingkantlijn.nl

Secretariaat

Elrie v. d. Geijn
De Doorgang 1
5473 HZ Heeswijk-Dinther
Tel.: 0413-296008
secr@toneelverenigingkantlijn.nl

Reserveren

Elrie v. d. Geijn (volwassenen)
De Doorgang 1
5473 HZ Heeswijk-Dinther
Tel.: 0413-296008
reserveren@toneelverenigingkantlijn.nl

Facebook

facebook