Historie Volwassenen

Regie: Marianne Oosterveld

Met gemengde gevoelens kijkt een werkloze vader Bale toe hoe zijn weer werkende vrouw een bliksem-carrière maakt. Razendsnel werkt dit energieke huisvrouwtje zich op van poetshulp, tot directie-assistente van een schoonmaakbedrijf. Daardoor is vader min of meer tegen zijn zin huisman geworden, en dat is te merken ook want hij maakt er een grote puinhoop van. Dit tot grote ergernis van zijn gezinsleden. Wanneer vader van de ene op de andere dag als een dolle stier het huis gaat poetsen, wordt de situatie onhoudbaar. Dwaze maatschappelijke "hulpverleners" en opgewonden schoonmoeders proberen vader weer in het gareel te krijgen. Maar zij veroorzaken een enorme chaos met waanzinnige taferelen....

De gestresste huisman (1995)

Bestuursvoorzitter

Mariette van der Pas
Heilarensestraat 62
5473 RB Heeswijk-Dinther
Tel.: 06 30 218 961

Secretariaat

Eric van de Ven
Zijlstraat 15
5473 CK Heeswijk-Dinther
ericvdven@hotmail.com
KvK 40218646

Reserveren

Elrie v. d. Geijn (volwassenen)
De Doorgang 1
5473 HZ Heeswijk-Dinther
Tel.: 06 30 218 961
reserveren@toneelverenigingkantlijn.nl

Facebook

facebook