Historie Volwassenen

Regie: Marianne Oosterveld

Dirk van Oeveren, de heer des huizes, moet naar een vergadering met een "zakenrelatie". Z'n huishoudster Lena ontdekt in z'n koffertje, dat hij vergeet mee te nemen, een doos bonbons in een zéér luxe verpakking. Lena heeft hierdoor zo haar eigen gedachten over de "vergadering" van meneer. Terwijl Dirk naar de vergadering is, krijgt Ada, de vrouw van Dirk, een ongenode gast, Frans van Puffelen, op bezoek. Deze rare snuiter beweert Ada te kennen van een feestje bij Elly, de vriendin van Ada. Frans heeft dia's en foto's bij zich, en wil deze samen met Ada bekijken, tot groot ongenoegen van Ada. Ze worden echter gestoord door Lena, en Flipse de tuinman. Vanaf dit moment wordt Ada steeds nerveuzer en wanhopiger, want ze krijgt Frans de deur niet meer uit. Tot overmaat van ramp komt tante Sophie van Frans ook nog storen. De verwarring is op z'n hoogtepunt als de "zakenrelatie" van Dirk ten tonele verschijnt.

Bonbons in luxe verpakking (1992)

Secretariaat

Eric van de Ven
Zijlstraat 15
5473 CK Heeswijk-Dinther
ericvdven@hotmail.com
KvK 40218646

Facebook

facebook