Historie Volwassenen

Regie: Marianne Oosterveld

Er gebeuren veel vreemde dingen ten huize van freule Emma en haar dochter Anna. Heel vreemde dingen zelfs. Daar is tante Liesje al snel achter als ze bij de familie komt logeren. Ze woont al jaren in het buitenland en vindt het nu de hoogste tijd om eens bij het haar nicht op bezoek te gaan om een maandje te logeren. Kennis te maken met het gezin en het personeel waar ze zoveel moois over heeft gehoord via de brieven van de freule. Die is eigenlijk niet zo enthousiast over de komst van tante Liesje. Het beeld, dat ze haar al die jaren heeft voorgehouden ligt buiten de waarheid. Ver daarbuiten zelfs. Ja en hoe houd je dan toch de schijn op? Dan moet er geïmproviseerd en zelfs gelogen worden.

Hoezo familie? (2000)

Secretariaat

Eric van de Ven
Zijlstraat 15
5473 CK Heeswijk-Dinther
ericvdven@hotmail.com
KvK 40218646

Facebook

facebook