Historie Volwassenen

Regie: Mano Venrooij

Regieassistente: Marina Pepers

 

In ieder badje een ander schatje (2017)

Je bent jong en je wilt wat.
Ook dit geldt, in dit blijspel, voor de hoofdrolspelers Jos en Johan.
Alhoewel Johan meer oog schijnt te hebben voor zijn automatisering dan voor de meisjes, dit tot ongenoegen van zijn tante. Jos daarentegen is een echte liefhebber van het vrouwelijk schoon en heeft duidelijk aan een en dezelfde partner niet genoeg.


En dat kan hem wellicht nog opbreken als tante Leen van de Amsterdamse kroeg “Het Zeepaardje” er achter probeert te komen waar en met wie, haar dochter een nacht heeft doorgebracht.
Voeg daar een vutter met gouden handjes aan toe, met zijn niet op haar mondje gevallen echtgenote, nog wat vriendinnen, maak een kleine verbouwing en…….. jawel hoor, alle ingrediënten zijn weer aanwezig voor hectiek en verwarring alom.

Kortweg weer een heerlijk plot voor een avondje Kantlijn.

 

Secretariaat

Eric van de Ven
Zijlstraat 15
5473 CK Heeswijk-Dinther
ericvdven@hotmail.com
KvK 40218646

Facebook

facebook