Historie Volwassenen

Regie: Marianne Oosterveld

Jozefiens engelbewaarder Gabriel ziet het niet meer zitten. Al 70 jaar beschermt hij haar, maar nu ze wat ouder wordt valt er met haar niks meer te beleven, de spanning is eruit! Gabriel wil dat Jozefien het aardse leven inruilt voor de eeuwige zaligheid, zodat hij een nieuw beschermkind krijgt toegewezen. Als Jozefien Gabriel duidelijk maakt dat ze voorlopig nog niet wil vertrekken, komt hij in opstand en besluit haar te boycotten. Jozefien krijgt hierdoor ruzie met haar vriendinnen en wordt het slachtoffer van talloze ongelukjes... Maar, ze neemt wraak en zorgt voor een adembenemend stukje vuurwerk!

Heeft mijn engelbewaarder ook recht op een uitkering (1998)

Bestuursvoorzitter

Mariette van der Pas
Heilarensestraat 62
5473 RB Heeswijk-Dinther
Tel.: 06 30 218 961

Secretariaat

Eric van de Ven
Zijlstraat 15
5473 CK Heeswijk-Dinther
ericvdven@hotmail.com
KvK 40218646

Reserveren

Elrie v. d. Geijn (volwassenen)
De Doorgang 1
5473 HZ Heeswijk-Dinther
Tel.: 06 30 218 961
reserveren@toneelverenigingkantlijn.nl

Facebook

facebook