Historie Volwassenen

Regie: Wil de Jong

Uiterst komische geschiedenis van een huishoudster, die plotseling in het vizier komt van een Hollandse Canadees, die zijn schaapjes op het droge heeft en in Nederland een vrouw wil zoeken. De eerste ontmoeting vindt plaats in het huis van meneer en mevrouw Smit, Celien's werkadres. Smit zit in de problemen, omdat hij de vele rekeningen niet meer kan betalen. Daarom is het aangekondigde bezoek van de rijke neef zo welkom. Mevrouw verwacht er echter niets van en weigert thuis te blijven om de neef te ontvangen. Als deze zich dan meldt, zitten vader en dochter met de handen in het haar. En wie neemt de plaats van mevrouw in? Celien! En als mevrouw plotseling thuiskomt, wie wordt dan huishoudster?

Celien slaat toe (1988)

Secretariaat

Eric van de Ven
Zijlstraat 15
5473 CK Heeswijk-Dinther
ericvdven@hotmail.com
KvK 40218646

Facebook

facebook