Historie Volwassenen

Regie: Mano Venrooij

Na de dood begint het avontuur pas echt. Althans, dat is wat sommigen beweren. Of dat echt zo is, valt nog te bezien. Fabian Dingemans heeft een gelukkig huwelijk met Willeke. Hun huwelijksgeluk wordt echter verstoord door Vivian Spechters, een krankzinnige stalker in een trouwjurk. In een moment van blinde woede brengt ze Fabian om het leven en dat is het begin van een reeks onverklaarbare gebeurtenissen. Fabian keert terug naar de aarde als geest. Hij is gedwongen om hulpeloos vanaf de zijlijn toe te kijken hoe het Willeke vergaat.

Onbedoeld Geestig (Ongewenst Onstoffelijk) (2008)

Bestuursvoorzitter

Mariette van der Pas
Heilarensestraat 62
5473 RB Heeswijk-Dinther
Tel.: 06 30 218 961

Secretariaat

Eric van de Ven
Zijlstraat 15
5473 CK Heeswijk-Dinther
ericvdven@hotmail.com
KvK 40218646

Reserveren

Elrie v. d. Geijn (volwassenen)
De Doorgang 1
5473 HZ Heeswijk-Dinther
Tel.: 06 30 218 961
reserveren@toneelverenigingkantlijn.nl

Facebook

facebook