Historie Volwassenen

Regie: Marianne Oosterveld

Isar, Lisette, Bram en Femmie (vier ex-psychiatrische patiënten) wonen in een gesubsidieerd woonproject. Ze moeten proberen terug te keren naar de "normale" maatschappij. Socio-therapeute Toos moet ze daarbij helpen. Ware het niet dat Toos haar werk meer voor zichzelf doet dan voor de bewoners. Dan dreigt het huis ook nog gesloten te worden door de arrogante wethouder van der Berghe. Daar steken de bewoners een stokje voor: met de onbedoelde hulp van de buren Ans en Daan Bruns en hun eigen creativiteit krijgen de therapeute en de wethouder de knip op de neus. Een heerlijk stuk met ijzersterke humor en een duidelijke boodschap. "Gewoon te gek!" houdt de maatschappij een spiegel voor: zijn we wel zo tolerant als we wel denken?

Gewoon te gek (1996)

Bestuursvoorzitter

Mariette van der Pas
Heilarensestraat 62
5473 RB Heeswijk-Dinther
Tel.: 06 30 218 961

Secretariaat

Eric van de Ven
Zijlstraat 15
5473 CK Heeswijk-Dinther
ericvdven@hotmail.com
KvK 40218646

Reserveren

Elrie v. d. Geijn (volwassenen)
De Doorgang 1
5473 HZ Heeswijk-Dinther
Tel.: 06 30 218 961
reserveren@toneelverenigingkantlijn.nl

Facebook

facebook