Regie Marianne Oosterveld

 

Toentje (Koentje) zit te huilen op zijn driewiel fietsje en als iemand hem vraagt waarom hij huilt zegt hij met een stotterende stem dat hij zo graag een tante wil omdat hij er nu geen heeft en alle andere kinderen wel. Iedereen heeft medelijden met Toentje en gaat hem helpen een tante te zoeken. Ze komen terecht in een sprookjesbos waar ze een heks ontmoeten.

De heks heeft een hele lange kin maar ze is toch wel erg lief. Na vele omzwervingen, over velden en wegen, en avonturen vinden ze eindelijk een tante voor Toentje. Zo komt Toentje aan zijn tante Annemoon, die heel erg lekkere bramentaarten kan bakken.

 

 

 

Ik wil een Tante (1995)

Bestuursvoorzitter

Mariette van der Pas
Heilarensestraat 62
5473 RB Heeswijk-Dinther
Tel.: 06 30 218 961
ceo@toneelverenigingkantlijn.nl

Secretariaat

Elrie v. d. Geijn
De Doorgang 1
5473 HZ Heeswijk-Dinther
Tel.: 06 30 218 961
secr@toneelverenigingkantlijn.nl

Reserveren

Elrie v. d. Geijn (volwassenen)
De Doorgang 1
5473 HZ Heeswijk-Dinther
Tel.: 06 30 218 961
reserveren@toneelverenigingkantlijn.nl

Facebook

facebook