Klaartje met het aardje naar haar vaartje

Klaartje is dol op tekenen en schilderen en wanneer ze de twee clowns Minnie en Frutsel ontmoet, wil ze maar wat graag van dit kleurige tweetal een schilderij maken.Maar dat is makkelijker gezegd dan gedaan, zeker nu tante Katrijn op bezoek komt die niet zo aardig blijkt te zijn.

Oom Frederik is oké, maar zijn knecht Dolf zou, volgens tante, het beste met Klaartje kunnen trouwen, zodat ze alles en vooral het geld van Klaartje in de gaten kan houden. Problemen genoeg voor Klaartje dus, die het liefste zou zien dat haar schilderijen en tekeningen als kunst zouden worden verkocht.

Wellicht dat Minnie en Frutsel haar kunnen helpen.

Hoe dit allemaal voor haar afloopt? Kom je toch gewoon even kijken en luisteren, want deze Jubileum Jeugd voorstelling van Toneelvereniging Kantlijn zit vol met live muziek, gespeeld door de Kantlijn muziek band. O ja, bijna vergeten, voor iedere jeugdige bezoeker heeft Kantlijn een presentje omdat we 35 jaar bestaan, dus komen zou ik zeggen.

Geschreven door: Wim Burkunk

 

Secretariaat

Eric van de Ven
Zijlstraat 15
5473 CK Heeswijk-Dinther
ericvdven@hotmail.com
KvK 40218646

Facebook

facebook