Regie Annelies Jacobs

 

Wat is er toch allemaal aan de hand in Fantasia-land? Het kasteel van de koning is veranderd in ijs, de bomen en bloemen zijn bevroren en op het plein staan standbeelden van ijs. Ook is het hart van de prinses veranderd in ijs. De mensen eten alleen nog maar ijsbergsla, ijsbonbons en ijstaart. Muriel, een hele gemene tovenaar, heeft dit gedaan. Zij heeft alles en bijna iedereen in ijs en sneeuw veranderd. Gewoon omdat ze vreselijk jaloers was op die mooie en aardige prinses Anastasia! Gelukkig komt Daan per ongeluk in Fantasialand. Ze heeft hele goeie ideeën en weet 'n manier om Muriel te overwinnen.

Na een spannend avontuur wordt alles weer mooi in Fantasialand!

 

 

De IJsprinses (2005)

Secretariaat

Eric van de Ven
Zijlstraat 15
5473 CK Heeswijk-Dinther
ericvdven@hotmail.com
KvK 40218646

Facebook

facebook