Regie Yvonne van Venrooij-Linders
Regieassistente Merlin van Esch

Stel je eens voor: je bent een heksje en je moet nog een opdracht doen en als je daarvoor slaagd word je een echte heks!! Dat heb je altijd al gewild. Maar dan gaat het mis: je verknalt je laatste opdracht! Nu moet je voor straf naar de sprookjeswereld om daar spullen van Assepoester, Doornroosje, de Gelaarsde Kat en Roodkapje te stelen. Dit overkomt Aurelia; zij moet voor straf naar sprookjesland en als ze dat niet doet, dan moet ze naar de mensenwereld, het ergste wat een heks kan overkomen! Aurelia besluit dan ook om de opdracht aan te nemen, maar in sprookjesland gaat niets zoals ze verwacht. En dan zijn er nog drie vervelende heksjes (Feline, Kwibus en Sneezle) die de boel de hele tijd dwars zitten. Arme Aurelia, ze heeft het niet makkelijk, maar gelukkig krijgt ze hulp uit onverwachte hoek.

Maar zal ze het gaat redden? Dat moeten we nog zien.....

 

Wat een Heksenketel (2012)

Secretariaat

Eric van de Ven
Zijlstraat 15
5473 CK Heeswijk-Dinther
ericvdven@hotmail.com
KvK 40218646

Facebook

facebook