Regie Yvonne van Venrooij-Linders
Regieassistente Merlin van Esch
Regieassistent Paul van Venrooij

Koning Milos van Cantharel heeft geldzorgen. De schuldeisers staan te dringen aan de poort. Het eten is ook niet meer wat het geweest is: uiensoep en uientaart, gestoofde, gebakken en gekookte uien, droog brood en worteltjes toe. Dan kom er verandering in deze situatie. Stiefzuster Medusa en haar handlanger Argus plegen een staatsgreep. Milos en zijn vrouw worden gevangen genomen. Korinthe, hun dochter, wordt in het paleis opgesloten. Medusa wil Cantharel verkopen. Echter, Korinthe ontsnapt, samen met Galathea, Henry en Nicolas, en gaat op zoek naar haar ouders. Intussen heeft Medusa de verkoop georganiseerd. Duistere figuren duiken op. Ze hebben veel geld. Gelukkig is inmiddels de koning ontsnapt en samen met zijn trouw gebleven personeel verzint hij een list.

Na veel verwarring en spanning weet hij het koningkrijk terug te krijgen. Hoe zal dat allemaal in zijn werk gaan.......Te koop Koninkrijk Cantharel (2011)

Secretariaat

Eric van de Ven
Zijlstraat 15
5473 CK Heeswijk-Dinther
ericvdven@hotmail.com
KvK 40218646

Facebook

facebook