Regie Wil Geerts

 

In een prachtig deel van een bos wonen de Kleurrijkers. Zij wonen daar al jaren. Het is echt hun bos! Van elke dag maken zij een feest. Het zijn gelukkige bewoners die niets afweten van alle technische snufjes waarmee de andere wereld, buiten het bos, zich wel bezighoudt. Maar hun vrolijke, onbezorgde leventje wordt behoorlijk in de war geschopt door de Grote Grijze figuren die zomaar vanuit het niets opduiken.

Zij willen nota bene een fabriek bouwen in het Kleurrijk: een fabriek waar ze spuitbussen willen gaan maken met frisse lucht erin. De Kleurrijkers verzetten zich met hand en tand.... Hoe zal dat aflopen....

 

 

 

Grijs is niet wijs (2001)

Secretariaat

Eric van de Ven
Zijlstraat 15
5473 CK Heeswijk-Dinther
ericvdven@hotmail.com
KvK 40218646

Facebook

facebook