Historie Volwassenen

Regie: Mano Venrooij

Regieassistente: Marina Pepers

 

Welstand en Wormenbrij! (2016)

Een heerlijk avondje toneel in een kostelijke mix van rare typetjes en een lange serie hilarische momenten en misverstanden.

Onder leiding van regisseur Mano van Venrooij wordt Welstand en Wormenbrij een humoristische voorstelling, waarin de debutanten Lizy van Eijk, Lieke Ketelaars en Gaby Moon laten zien een echte verrijking voor de spelersgroep te zijn. Vooral Gaby Moon had als debutant een zeer grote rol.

Welstand en Wormenbrij gaat over de familie Beunen, een volkomen normaal gezin, zo lijkt dat tenminste. Moeder Kitty heeft haar handen vol met de carrière van haar man en daarnaast veel werk met een jaloerse vriendin en een dochter die een rare vriend heeft. Als klap op de vuurpijl is oma’s volledig in de ban van wormerij, een hobby die vreselijk uit de hand loopt.

 

 

Bestuursvoorzitter

Mariette van der Pas
Heilarensestraat 62
5473 RB Heeswijk-Dinther
Tel.: 06 30 218 961
ceo@toneelverenigingkantlijn.nl

Secretariaat

Elrie v. d. Geijn
De Doorgang 1
5473 HZ Heeswijk-Dinther
Tel.: 06 30 218 961
secr@toneelverenigingkantlijn.nl

Reserveren

Elrie v. d. Geijn (volwassenen)
De Doorgang 1
5473 HZ Heeswijk-Dinther
Tel.: 06 30 218 961
reserveren@toneelverenigingkantlijn.nl

Facebook

facebook