Historie Volwassenen

Regie: Mano Venrooij

Regieassistente: Marina Pepers

Oom Kelly heeft een knakworstimperium opgezet in Canada met een omzet van enkele tientallen miljoenen dollars. Helaas heeft de brave borst geen opvolger, dus besluit hij z'n zaak na te laten aan een van z'n neven. De braafste neef met het meest harmonieuze gezin zal de gelukkige erfgenaam worden. Deze mededeling ligt op zekere morgen op de voordeur-mat van Bob en Jannine Landman. Oom komt zelf poolshoogte nemen en dat is verdraaid jammer, want de echtelieden kunnen elkaars bloed wel drinken en liggen derhalve in scheiding. Maar ja, zo'n buitenkansje kun je natuurlijk niet laten lopen, dus dat wordt een potje liegen waar de honden geen brood van lusten. Dat er nog meer "honden" zijn, die met de poet gaan strijken was te verwachten, want u weet immers: Als twee honden vechten om een been...? Juist!

 

Knakworst (2013)

Bestuursvoorzitter

Mariette van der Pas
Heilarensestraat 62
5473 RB Heeswijk-Dinther
Tel.: 0413-291096
ceo@toneelverenigingkantlijn.nl

Secretariaat

Elrie v. d. Geijn
De Doorgang 1
5473 HZ Heeswijk-Dinther
Tel.: 0413-296008
secr@toneelverenigingkantlijn.nl

Reserveren

Elrie v. d. Geijn (volwassenen)
De Doorgang 1
5473 HZ Heeswijk-Dinther
Tel.: 0413-296008
reserveren@toneelverenigingkantlijn.nl

Facebook

facebook