Historie Volwassenen

Regie: Mano Venrooij

Regieassistente: Marina Pepers

Herma Beekman, die het hoog tijd vindt worden dat haar zoon Dick een vrouw leert kennen, schrijft een brief naar de redactie van het t.v. programma "Boer zoekt vrouw". Er zijn slechts twee vrouwen die reageren. De redactie van het t.v. programma vindt dit zo uniek, dat Dick "in de race" blijft. Dan komen de vrouwen. Suus, een schuchter en zenuwachtig type, in gezelschap van haar buurman en vriend Louis. Corrie, een hoertje, in gezelschap van haar vriendin en collega Ria. Dick Beekman zal een keuze moeten maken......

Vrouw zoekt Boer (2009)

Bestuursvoorzitter

Mariette van der Pas
Heilarensestraat 62
5473 RB Heeswijk-Dinther
Tel.: 06 30 218 961
ceo@toneelverenigingkantlijn.nl

Secretariaat

Elrie v. d. Geijn
De Doorgang 1
5473 HZ Heeswijk-Dinther
Tel.: 06 30 218 961
secr@toneelverenigingkantlijn.nl

Reserveren

Elrie v. d. Geijn (volwassenen)
De Doorgang 1
5473 HZ Heeswijk-Dinther
Tel.: 06 30 218 961
reserveren@toneelverenigingkantlijn.nl

Facebook

facebook