Historie Volwassenen

Regie: Marianne Oosterveld

Twee inbrekers, Gerrit en John, zetten een kraak in de villa van dokter Fred Linnenkamp die op dat moment met vakantie is. Wanneer ze proberen de kluis te kraken gaat de deur open en komt een oude studievriend van de dokter - een zekere Jan-Hein van Buitenstijn - de kamer binnen. Jan-Hein, die zijn studievriend Fred al 25 jaar niet meer heeft gezien, weet niet beter of de man die hij aantreft is Fred. Inbreker Gerrit is zo beduusd dat hij uit angst het spelletje meespeelt en zich dus voordoet als de dokter. Vanaf dat moment is Gerrit de heer des huizes; dokter Fred Linnenkamp.

Ouwe jongens krentebrood (2001)

Bestuursvoorzitter

Mariette van der Pas
Heilarensestraat 62
5473 RB Heeswijk-Dinther
Tel.: 0413-291096
ceo@toneelverenigingkantlijn.nl

Secretariaat

Elrie v. d. Geijn
De Doorgang 1
5473 HZ Heeswijk-Dinther
Tel.: 0413-296008
secr@toneelverenigingkantlijn.nl

Reserveren

Elrie v. d. Geijn (volwassenen)
De Doorgang 1
5473 HZ Heeswijk-Dinther
Tel.: 0413-296008
reserveren@toneelverenigingkantlijn.nl

Facebook

facebook