Historie Volwassenen

Regie: Marianne Oosterveld

Er gebeuren veel vreemde dingen ten huize van freule Emma en haar dochter Anna. Heel vreemde dingen zelfs. Daar is tante Liesje al snel achter als ze bij de familie komt logeren. Ze woont al jaren in het buitenland en vindt het nu de hoogste tijd om eens bij het haar nicht op bezoek te gaan om een maandje te logeren. Kennis te maken met het gezin en het personeel waar ze zoveel moois over heeft gehoord via de brieven van de freule. Die is eigenlijk niet zo enthousiast over de komst van tante Liesje. Het beeld, dat ze haar al die jaren heeft voorgehouden ligt buiten de waarheid. Ver daarbuiten zelfs. Ja en hoe houd je dan toch de schijn op? Dan moet er geïmproviseerd en zelfs gelogen worden.

Hoezo familie? (2000)

Bestuursvoorzitter

Mariette van der Pas
Heilarensestraat 62
5473 RB Heeswijk-Dinther
Tel.: 0413-291096
ceo@toneelverenigingkantlijn.nl

Secretariaat

Elrie v. d. Geijn
De Doorgang 1
5473 HZ Heeswijk-Dinther
Tel.: 0413-296008
secr@toneelverenigingkantlijn.nl

Reserveren

Elrie v. d. Geijn (volwassenen)
De Doorgang 1
5473 HZ Heeswijk-Dinther
Tel.: 0413-296008
reserveren@toneelverenigingkantlijn.nl

Facebook

facebook