Historie Volwassenen

Regie: Marianne Oosterveld

Met gemengde gevoelens kijkt een werkloze vader Bale toe hoe zijn weer werkende vrouw een bliksem-carrière maakt. Razendsnel werkt dit energieke huisvrouwtje zich op van poetshulp, tot directie-assistente van een schoonmaakbedrijf. Daardoor is vader min of meer tegen zijn zin huisman geworden, en dat is te merken ook want hij maakt er een grote puinhoop van. Dit tot grote ergernis van zijn gezinsleden. Wanneer vader van de ene op de andere dag als een dolle stier het huis gaat poetsen, wordt de situatie onhoudbaar. Dwaze maatschappelijke "hulpverleners" en opgewonden schoonmoeders proberen vader weer in het gareel te krijgen. Maar zij veroorzaken een enorme chaos met waanzinnige taferelen....

De gestresste huisman (1995)

Bestuursvoorzitter

Mariette van der Pas
Heilarensestraat 62
5473 RB Heeswijk-Dinther
Tel.: 0413-291096
ceo@toneelverenigingkantlijn.nl

Secretariaat

Elrie v. d. Geijn
De Doorgang 1
5473 HZ Heeswijk-Dinther
Tel.: 0413-296008
secr@toneelverenigingkantlijn.nl

Reserveren

Elrie v. d. Geijn (volwassenen)
De Doorgang 1
5473 HZ Heeswijk-Dinther
Tel.: 0413-296008
reserveren@toneelverenigingkantlijn.nl

Facebook

facebook