Regie Yvonne van Venrooij-Linders
Regieassistente Merlin van Esch

Zowel de elfjes als de trollen hebben zo ieder hun eigen vooroordelen over de bewoners aan de andere kant van het bos. Omdat Esmeralda eens en voor altijd wil weten hoe het precies allemaal zit met die trollen, stapt ze 's nachts uit bed om een kijkje te gaan nemen aan de trollenkant. Hierbij verdwaalt ze en wordt ze 's ochtends opgemerkt door Tinus. Hij is degene die haar terugbrengt naar haar huis en omdat ze elkaar zo aardig vinden, besluiten ze om nog eens af te spreken. Deze ontmoetingen tussen Tinus en Esmeralda leiden ertoe dat er veel misverstanden ontstaan en dat uiteindelijk alle vooroordelen worden bijgesteld door zowel de trollen als de elfjes.

Alles komt op het laatst toch nog tot een mooi einde....Trollen en Elfjes (2010)

Bestuursvoorzitter

Mariette van der Pas
Heilarensestraat 62
5473 RB Heeswijk-Dinther
Tel.: 0413-291096
ceo@toneelverenigingkantlijn.nl

Secretariaat

Elrie v. d. Geijn
De Doorgang 1
5473 HZ Heeswijk-Dinther
Tel.: 0413-296008
secr@toneelverenigingkantlijn.nl

Reserveren

Elrie v. d. Geijn (volwassenen)
De Doorgang 1
5473 HZ Heeswijk-Dinther
Tel.: 0413-296008
reserveren@toneelverenigingkantlijn.nl

Facebook

facebook