Regie Wim v.d. Schoot

 

Driekus is koning over drie landen: Lap, Pad en Dosië. Hij heeft drie dochtertjes, de prinsesjes Arabes, Beatruus en Ceetje, die de dove juffrouw Praline als gouvernante hebben. Dan zijn er nog de nar Pief, een onbesuisde, brutale rekel; de verstrooide paleisarts Flescula, en de opperkok en zijn knechtje die elke dag poffertjes bakken voor de koning.

Alles loopt op rolletjes in het paleis: de prinsesjes krijgen les van de gouvernante en van de paleisarts, de koning eet zijn poffertjes maar Kradakus, de bediende van de koning, voert wat in zijn schild, met Dubbeldutkruid.......Koning Driekus en het Dubbel-dutkruid (2009)

Bestuursvoorzitter

Mariette van der Pas
Heilarensestraat 62
5473 RB Heeswijk-Dinther
Tel.: 0413-291096
ceo@toneelverenigingkantlijn.nl

Secretariaat

Elrie v. d. Geijn
De Doorgang 1
5473 HZ Heeswijk-Dinther
Tel.: 0413-296008
secr@toneelverenigingkantlijn.nl

Reserveren

Elrie v. d. Geijn (volwassenen)
De Doorgang 1
5473 HZ Heeswijk-Dinther
Tel.: 0413-296008
reserveren@toneelverenigingkantlijn.nl

Facebook

facebook