Regie Annelies Jacobs

 

Wat is er toch allemaal aan de hand in Fantasia-land? Het kasteel van de koning is veranderd in ijs, de bomen en bloemen zijn bevroren en op het plein staan standbeelden van ijs. Ook is het hart van de prinses veranderd in ijs. De mensen eten alleen nog maar ijsbergsla, ijsbonbons en ijstaart. Muriel, een hele gemene tovenaar, heeft dit gedaan. Zij heeft alles en bijna iedereen in ijs en sneeuw veranderd. Gewoon omdat ze vreselijk jaloers was op die mooie en aardige prinses Anastasia! Gelukkig komt Daan per ongeluk in Fantasialand. Ze heeft hele goeie ideeën en weet 'n manier om Muriel te overwinnen.

Na een spannend avontuur wordt alles weer mooi in Fantasialand!

 

 

De IJsprinses (2005)

Bestuursvoorzitter

Mariette van der Pas
Heilarensestraat 62
5473 RB Heeswijk-Dinther
Tel.: 06 30 218 961
ceo@toneelverenigingkantlijn.nl

Secretariaat

Elrie v. d. Geijn
De Doorgang 1
5473 HZ Heeswijk-Dinther
Tel.: 06 30 218 961
secr@toneelverenigingkantlijn.nl

Reserveren

Elrie v. d. Geijn (volwassenen)
De Doorgang 1
5473 HZ Heeswijk-Dinther
Tel.: 06 30 218 961
reserveren@toneelverenigingkantlijn.nl

Facebook

facebook