Regie Wil Geerts

 

In een prachtig deel van een bos wonen de Kleurrijkers. Zij wonen daar al jaren. Het is echt hun bos! Van elke dag maken zij een feest. Het zijn gelukkige bewoners die niets afweten van alle technische snufjes waarmee de andere wereld, buiten het bos, zich wel bezighoudt. Maar hun vrolijke, onbezorgde leventje wordt behoorlijk in de war geschopt door de Grote Grijze figuren die zomaar vanuit het niets opduiken.

Zij willen nota bene een fabriek bouwen in het Kleurrijk: een fabriek waar ze spuitbussen willen gaan maken met frisse lucht erin. De Kleurrijkers verzetten zich met hand en tand.... Hoe zal dat aflopen....

 

 

 

Grijs is niet wijs (2001)

Bestuursvoorzitter

Mariette van der Pas
Heilarensestraat 62
5473 RB Heeswijk-Dinther
Tel.: 0413-291096
ceo@toneelverenigingkantlijn.nl

Secretariaat

Elrie v. d. Geijn
De Doorgang 1
5473 HZ Heeswijk-Dinther
Tel.: 0413-296008
secr@toneelverenigingkantlijn.nl

Reserveren

Elrie v. d. Geijn (volwassenen)
De Doorgang 1
5473 HZ Heeswijk-Dinther
Tel.: 0413-296008
reserveren@toneelverenigingkantlijn.nl

Facebook

facebook