Regie Marianne Oosterveld

 

Jan de Schuymer heeft met zijn twee dochters het ruime sop gekozen. Hij wil hen de fijne kneepjes van het piratenvak bijbrengen. Het schip is echter vastgelopen op het strand. Dat betekent het voorlopige einde van de zeereis, maar het luidt tegelijkertijd het begin in van nieuwe avonturen op het land. De dochters ontpoppen zich als ondernemende meisjes die, in tegenstelling tot hun op rum verzotte vader, voor niets en niemand bang zijn. Ze gaan op verkenning uit en ontdekken dat het eiland waarop ze gestrand zijn, helemaal geen eiland is.

En dat de figuren die ze ontmoeten, zoals een indiaan en een metershoog konijn, ook maar mensen zijn. Door toedoen van de doortastende meisjes, worden problemen opgelost, komt een zeemeermin uit een identiteitscrisis en verruilt een agente haar baan voor een carrière als danseres.

 

 

Piratendochters (2000)

Bestuursvoorzitter

Mariette van der Pas
Heilarensestraat 62
5473 RB Heeswijk-Dinther
Tel.: 0413-291096
ceo@toneelverenigingkantlijn.nl

Secretariaat

Elrie v. d. Geijn
De Doorgang 1
5473 HZ Heeswijk-Dinther
Tel.: 0413-296008
secr@toneelverenigingkantlijn.nl

Reserveren

Elrie v. d. Geijn (volwassenen)
De Doorgang 1
5473 HZ Heeswijk-Dinther
Tel.: 0413-296008
reserveren@toneelverenigingkantlijn.nl

Facebook

facebook