Regie Marianne Oosterveld

 

Er is paniek in Luiletterland. In de drukkerij staat een spiksplinternieuwe drukmachine die met een speciale code door de heer Kraai, minister van Letterlijke zaken in werking gesteld moet gaan worden. Hij heeft deze code ontvangen van de keizertovenaar Magibold. Maar op weg naar de drukkerij van mevrouw Bladwijs en haar letterknechten Ytje en Zetje wordt hij overvallen door drie dieven.

Zij willen de magische machine in handen krijgen en op die manier ook de macht in het land. Maar, of Magibold het zover laat komen en wat het raadselachtige wezen Pretletter er mee heeft te maken, zal nog even geheim moeten blijven...

 

 

Heer Kraai in Luiletterland (1997)

Bestuursvoorzitter

Mariette van der Pas
Heilarensestraat 62
5473 RB Heeswijk-Dinther
Tel.: 0413-291096
ceo@toneelverenigingkantlijn.nl

Secretariaat

Elrie v. d. Geijn
De Doorgang 1
5473 HZ Heeswijk-Dinther
Tel.: 0413-296008
secr@toneelverenigingkantlijn.nl

Reserveren

Elrie v. d. Geijn (volwassenen)
De Doorgang 1
5473 HZ Heeswijk-Dinther
Tel.: 0413-296008
reserveren@toneelverenigingkantlijn.nl

Facebook

facebook