Regie Marianne Oosterveld

 

Ferrie Teel komt uit het Land Zonder Naam. Haar vader, de Heer van dat land, betrapte haar op fantaseren en had haar verbannen. Per parachute daalt ze neer in Niemandsland. In dit oord dwalen allerlei bekende sprookjesfiguren. In zijn strijd tegen fantasie strooit Ferries vader vergeetkorrels over de bewoners van Verhalenland. Deze dwalen uit hun verhaal naar Niemandsland en zoeken daar hun naam.

Agent Napoleon waakt daar over hun welzijn. De rechtlijnige agent bekeurt het meisje voor illegaal kamperen en geeft haar de naam Ferrie Teel. Ze belt aan bij de deur naar Verhalenland en maakt kennis met de stokoude bewaarder der verhalen, Gast van Tast en zijn dikke vrouw Moe Tjoore. Zij laten haar zien wat haar vader aanricht met de Vergeetkorrels. Ferrie Teel schrijft haar vader een brief en Napoleon brengt deze weg.

Ferries vader heeft spijt en dropt dit keer geen korrels maar het ooit van Gast gestolen Verhalenboek.

 

 

 

Ferry Teel en de Vergeetkorrels (1992)

Bestuursvoorzitter

Mariette van der Pas
Heilarensestraat 62
5473 RB Heeswijk-Dinther
Tel.: 06 30 218 961
ceo@toneelverenigingkantlijn.nl

Secretariaat

Elrie v. d. Geijn
De Doorgang 1
5473 HZ Heeswijk-Dinther
Tel.: 06 30 218 961
secr@toneelverenigingkantlijn.nl

Reserveren

Elrie v. d. Geijn (volwassenen)
De Doorgang 1
5473 HZ Heeswijk-Dinther
Tel.: 06 30 218 961
reserveren@toneelverenigingkantlijn.nl

Facebook

facebook