Regie Wil Geerts

 

"De Viezeriken" is een grappig milieustuk. Het stuk speelt zich af op een klein waddeneiland, waar Joris Brakke zich in een primitieve behuizing heeft teruggetrokken om rustig te kunnen schrijven. Hij woont daar met zijn dochter Pinkie, die het in haar hoofd heeft gezet heks te worden en daar ijverig voor oefent. Als huisdier hebben ze de jonge zeehond Ratsebol geadopteerd.

Maar de rust wordt wreed verstoord als op een kwade dag de rijke Amalia van Brullenstein arriveert met haar butler James, en bezit wil nemen van het eiland omdat ze er een villa wil laten bouwen. Zal dat wel goed aflopen???

 

 

De Viezerikken (1991)

Bestuursvoorzitter

Mariette van der Pas
Heilarensestraat 62
5473 RB Heeswijk-Dinther
Tel.: 0413-291096
ceo@toneelverenigingkantlijn.nl

Secretariaat

Elrie v. d. Geijn
De Doorgang 1
5473 HZ Heeswijk-Dinther
Tel.: 0413-296008
secr@toneelverenigingkantlijn.nl

Reserveren

Elrie v. d. Geijn (volwassenen)
De Doorgang 1
5473 HZ Heeswijk-Dinther
Tel.: 0413-296008
reserveren@toneelverenigingkantlijn.nl

Facebook

facebook